Sleva

ZELENÝ (maeng da)

850  790 

150g


Nakopne tě do života, zlepší náladu energii na celý den, eliminuje stres, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje zdravý spánek, působí jako antioxidant.

Kategorie: SKU: 1113

Popis

Super green je pěstován na plantážích Bornea a slovo super v jeho názvu odkazuje na proces jeho sbírání, kdy se vybírají jenom ty největší a nejzdravější listy. Půda na které tento kratom roste má velmi specifické složení, které způsobuje nezvykle vysokou hustotu buněčných stěn v listech, díky čemuž účinky tohoto kratomu trvají déle než u jiných zelených kratomů. Tato odrůda poskytuje silnou stimulaci mysli a úlevu od bolesti, výrazně také zlepšuje náladu, což ho řadí mezi jednu z nejpopulárnějších odrůd zeleného kratomu. Čím je zelená Maeng Da unikátní?

Zelená Maeng Da, původem z Thajska, dostala své jméno podle zelených žil, které najdeme na listech tohoto stromu. Jde o velice kvalitní odrůdu, která nabízí uklidnění v kombinaci se silnými stimulačními účinky.

Účinky

Jde o příjemný mírný, ale efektivní kratom, na rozdíl od jiných typů Maeng Da. Přináší uživateli vysokou míru sebevědomí a vzhledem k tomu jak účinný je, není těžké se jeho efekty nechat unést, což má často za následek mírnou upovídanost, někdy i impulzivní chování.
Mírný energetický náboj který Maeng Da nabízí vás po celý den udrží aktivní a efektivní velice uklidňujícím způsobem. Pozornost a soustředěnost jsou účinky, kterými zelená Maeng Da vyniká oproti bílé nebo červené. Úleva od bolesti však mezi jeho přednosti nepatří, a ačkoliv jako mírné analgetikum působí, k tomuto účelu slouží lépe třeba Borneo Yellow nebo Red

Pro nezkušeného zájemce, který ještě Green Maeng Da nezná jsou výhody následující:

Posílení sebevědomí
Pocit klidu a pohody
Mírná stimulace
Větší komunikativnost a jednodušší socializace
Mírné povzbuzení
Mírné analgetikum