Sleva

ŽLUTÝ (maeng da)

850  750 

150g


Dodá energii a zlepšuje koncentraci, Slouží také jako antidepresivum, Pomáhá proti úzkostem a napětí, Pomáhá proti výkyvům nálad, Díky žlutému Kratomu se budete cítit více svěží a aktivní. Je ideální do náročné práce a běžný den. Jeho účinky pomáhají proti astma, Ideální dávka 2-5 gramů.

Kategorie: SKU: 1111

Popis

Na rozdíl od zelených, červených a žlutých kmenů Kratomu , které dostávají své jméno podle barvy žil v listech (které farmáři odstranili dříve, než se změní na jemnou formu mikro prášku), Žlutý Bali Kratom své jméno nezískal dle barvy žíly listu.

Žlutý Bali vyrobený z nejzralejších listů Kratomu, které se pak suší v jedinečném způsobu, který mu dává velmi intenzivní účinky. Jde tedy o speciální sušící techniku.

Žlutý Bali Kratom prášek je nejlepší, když chcete být uvolněni, ale ne unaveni. Žlutý Bali Kratom je ideální po ránu ,nebo přes den, je to víceúčelový Kratom. Žlutý má středně silné účinky zabraňující bolesti, je ideální pro běžný den, dodává energii a soustředěnost.

Je to ideální kombinace mezi Červeným a zeleným.

Žlutý kmen začíná být značně populární pro jeho univerzálnost. Někdy je nazýván i jako zlatý. Je oblíben zejména pro jeho schopnosti, jako je:

Úleva od bolesti
Stimulace
Zvýšená koncentrace
Euforie
Lepší nálada
Úleva od úzkosti,uvolnění se
Pozitivnější myšlenky
Úleva od stresu
Zvyšuje ostražitost a není až tak intenzivní jako například Super Zelený…