Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Dávkování kratomu

užití kratomu

Dávkování kratomu

Po vybrání vhodného kratomu a získání informací o jeho účincích je důležité se seznámit s jeho dávkováním. Kratom se nejčastěji užívá ve formě kapslí nebo prášku, který obsahuje celé nebo rozdrcené listy Mitragyna speciosa. Kratomový prášek lze také snadno přidávat do jídel nebo nápojů. Většinou se kratom užívá s vodou nebo s džusem. Pro zvýšení účinku pomerančovým, nebo grepovým. Účinky kratomu se následně liší v závislosti na dávce, buď stimulující, euforické nebo tlumící.

Pokud očekáváte stimulující účinky kratomu, doporučuje se dávka přibližně 0,06 gramu kratomu na kilogram vaší hmotnosti. Naopak, pokud používáte kratom k tlumení bolesti nebo úzkosti jako sedativum, je třeba dávku zvýšit až na hranici přibližně 0,1 gramu na kilogram vaší váhy. Obvyklé dávky kratomu se pohybují mezi 2 a 7gramy, přičemž méně než 3 gramy se považují za nízkou dávku a nad touto hranicí za střední až vysokou dávku.

Důležité je také uvědomit si, že kratom není doporučován pro denní konzumaci. Stačí jej užívat 1 až 3krát týdně, nebo pouze při akutních potřebách, například při abstinenčních příznacích zhoršení úzkosti, nebo bolesti

King Kratom logo

Pro vstup na tyto stránky musíte mít minimálně 18 let.

King Kratom logo
Je vám více než 18 let?