Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Stručné účinky kratomu

Účinky kratomu

Lidé, kteří pravidelně užívají kratom, uvádějí účinky podobné stimulantům i opioidům a sedativům. Účinky kratomu se však výrazně liší a závisí na druhu použitého kratomu a dávce

Při nižších dávkách se často projevuje zvýšená energie, bdělost, zvýšené libido a zrychlený srdeční tep. Účinky kratomu lze přirovnat k amfetaminu, avšak méně intenzivnímu. Při vyšších dávkách se naopak objevuje pocit uvolnění, úleva od bolesti a klidnější duševní stav. Velmi také záleží jaký druh kratomu zrovna užíváte, a který vám jak sedí. U několika osob mohou být účinky různých druhů kratomu opačné. Všeobecně však platí, čím světlejší barva prášku tím energičtější pocit navozuje a naopak.

Jak dlouho účinky kratomu trvají?

Účinky kratomu se projevují prakticky okamžitě, nejpozději do 40 minut, a obvykle trvají mezi 2 až 4 hodinami v závislosti na dávce. Někteří uživatelé považují za kritickou hranici přechod od euforických účinků kratomu k sedativním účinkům, což může být nepříjemné zejména pro citlivější osoby. Pokud se účinky kratomu neobjeví do 40 minut, je možné, že jste odolnější a je třeba zvýšit dávku kratomu. Další možností může být i nízká kvalita použitého kratomu.

King Kratom logo

Pro vstup na tyto stránky musíte mít minimálně 18 let.

King Kratom logo
Je vám více než 18 let?