Doprava zdarma při nákupu nad 1 000 Kč

Zákaz Kratomu a HHC nebude!

Kratom ani HHC nebudou na seznamu zakázaných látek, rozhodla vláda. Piráti na Twitteru prohlásili: „Tupá prohibice není řešením“

S nadšením a bez omáčky – vláda České republiky rozhodla o nezařazení kratomu, kanabinolu HHC a dalších látek z konopí na seznam zakázaných látek! Věříme, že tohle je radostná zpráva nejen pro nás, ale také pro vysoké procento lidí, kteří chtějí o své zdraví pečovat individuálním způsobem. Rozhodnutí je výsledkem úspěšného politického jednání, které přesvědčilo pirátskou stranu a také koaliční partnery, že tupá prohibice není řešením. Tento krok oznámili Piráti na svém Twitteru a potvrdil ho i ministr zemědělství Marek Výborný.

Díky tomuto rozhodnutí kratom a kanabinol HHC zůstanou v Česku dostupné a nebude na ně uvalen zákaz prodeje. Tato novinka vyvolává naději a otevírá diskuzi o stanovení jasných pravidel pro prodej a kontrolu těchto látek, které jsou experty hodnoceny jako méně rizikové.

Rozhodnutí vlády o nezařazení kratomu, kanabinolu HHC a dalších látek z konopí na seznam zakázaných látek v České republice přináší hodně důvodů k radosti. Jednání, které vedlo k tomuto výsledku, bylo založeno na přesvědčivém argumentu, že tupá prohibice není cestou vpřed. Pirátská strana svůj postoj k této problematice představila prostřednictvím sociálních médií a úspěšně přesvědčila své koaliční partnery. Toto rozhodnutí potvrdil i ministr zemědělství Marek Výborný, který sdělil, že pro zákaz nebyla ve vládě dostatečná většina.

Je důležité si uvědomit, že kratom a kanabinol HHC jsou látky, u kterých není v současnosti stanoveno doporučené dávkování, varování před kombinací s jinými látkami ani garantovaná kvalita. Nicméně, odborníci hodnotí tyto látky jako méně rizikové a navrhují zavedení jasných pravidel pro jejich prodej a kontrolu. Zákaz prodeje byl považován za možné řešení, ale historie ukázala, že prohibice není řešením.

Toto rozhodnutí také vzbuzuje naději mezi lidmi, kteří využívají kratom a kanabinol HHC pro své zdraví a blahobyt. Mnoho jedinců považuje tyto látky za užitečné a účinné v řešení různých zdravotních problémů. Dostupnost těchto látek jim umožňuje volbu a možnost péče o své zdraví individuálním způsobem.

Celkově je novinka o nezařazení kratomu, kanabinolu HHC a dalších látek z konopí na seznam zakázaných látek v Česku radostnou zprávou. Toto rozhodnutí je výsledkem úspěšného politického jednání a představuje otevření diskuse o budoucnosti těchto látek v naší zemi. Je důležité stanovit jasná pravidla pro jejich prodej a kontrolu, která zaručí bezpečnost a ochranu spotřebitelů.

King Kratom logo

Pro vstup na tyto stránky musíte mít minimálně 18 let.

King Kratom logo
Je vám více než 18 let?